privacybeleid
Deze site verzamelt alleen gegevens wanneer je dit uitdrukkelijk hebt toegelaten. We gebruiken deze data om uw gebruikerservaring te verbeteren. Voor meer informatie ga naar ons privacybeleid.
Taalkeuze

Uitslag Endurance Day Hamme 2017

Halve marathon

DNS

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21006---Nicole BalveSAV
21009---Steve Vidal
21010---Inez Eyckerman
21026---Kevin Smolders

DNF

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21042---Geert Jacobs

VSR

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
210651121Evelien Van den BrandenHAMM
210311332Elien OsselaerHAMM
210592463Femke Van UytfangMILC
210362674Carolien VehentMILC
210693285Dorien PeelemanMILC
2101943136Sarah VerhasseltAC Opwijk
2103848187Nele Eeckeloo

V35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21068811Liesbeth De SadeleerSpiridon Aalst
210501752Kristien LaeverenSparta Bornem
2101339103Katrijn De Marez
2106144144Roxanna Serbruyns
2101245155Karina VerbeeckKOR
2101146166Kaat TournelKOR
2106447177Salinas Tisbeth
2100252208Anja De Rijbel

V40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
210461641Veerle Hofman
2105440112Daniëlle RijkenSAV
2104142123Marijke De Brabandt

V45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
210273591Elisabeth DehandschutterWTT
2105340112Sandra PersoonsSAV
2101849193Veronique De Backer

V50

2102453221Veronique Magosse

MSR

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21051111Jesse De Proost
21070442Germer CardonMILC
21049773Simon De Keersmaecker
210141094Tim GeritsWTT
2101618135Claudio Russo24 Gladiator
2105720156Lorenzo AdriaenssensHatrian
2107123187Tom Scheers
2105225198Kevin D'Haese3MD
2102127209Niels SchelfhoutFunrunners
21003282110Tom HelsenKOR
21015312411Alexander Pollenus24 Gladiator
21039332512François SmitsKOR
21020342613Davy Rooman

M35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
2104714111Jurgen VerhelstHamme Loopt
2106215122Bert FoubertWALO
2102219143Tom Dieltjens
2100451334Andy Redant

M40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21066551Imed NjemaLEBB
2102829222Robby HoskensKOR
2106330233Alex De ManClub 365
2106044314Thomas Serbruyns

M45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21008221Wim SmetsALVA
2103421162Kurt Decoster
2102330233Luc Myncke
2100538294Gunther Vispoel

M50

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21067331Christophe VanderstocktACG
21058662Herman Lenaerts
2105622173Bart Roelant
2103050324Walter Osselaer

M55

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
2104312101Bruno Le Grelle
2104036272Luc SmitsKOR

M60

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
21048981Luc GerloHAMM
2100137282Frank Van OverwalleRacing Gent Atletiek
2105541303Marc PersoonsSAV

Marathon

DNS

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42003---Frank PoucheleRRT
42004---Tahnee DamanALVA
42007---Roland BoussemaereDEVA Marathonteam Knokke-Heist

DNF

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42020---Joeri De Coninck
42021---Luc Colyn

V40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
420181211Hilde DhontJC Aalter

MSR

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42009221Jan De Bock

M35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42006881François DumoulinITM
4202213122Davy Desmet

M40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42012111Patrick VandebeekBERT
42023992Geert Dierickx

M45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42015661Nico SchelstraeteJC Aalter

M50

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42005441Koenraad CousséeRRT
42014552Alex MichielsABAV
42013773Gery Christiaens
4202411114Philippe ReunisCACE
4200815145Jan DeschachtJC Aalter

M55

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
42019331Johan BogaertAC Denderland
4201610102Dirk Van Puymbroeck
4200114133Paul VerbekeAVLO

M60

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
4200218171Dirk AdriaenssensWALO

M65

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
4201016151Gust De KeyserJoggans
4201117161Johan BundervoetSleinse Joggers

50 km ultra

DNS

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50016---Chris DhoogeAVLO

DNF

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50014---Sebastien BilletCap sur la Forme
50015---Thierry WallynCap sur la Forme
50027---Piet AbmaLoopgroep Aart Stigter

VSR

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
500321231Delphine Dumoulin

V35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
500231951Iris VromansMarathon Plus

V40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50020211Mieke DupontKAAG
50013722Leonie Ton

V45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
500241541Patricia VerschuereAS Rieme

MSR

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50002651Jesse RobbroeckxAVKA
50003972Bart BellensALV

M35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
500311081Kristof De BlockOlympic Brugge
5001213102Robin VelgheRun & Fun Genk
5002921173Gert De Lausnay
5000622184Ward Kerckaert

M40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
5000520161Daniel ThylysBEHO

M45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50025321David Van VoorenAS Rieme
50011862Bart De Wilde
500301193Kris Devos
5002219154Marco GrootMarathon Plus
5000723195Patrick PollentierTCD
5001027236Warren DixAV MTK

M50

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
50008111Frankie LeusACHL
50001432Rudy Van DaeleWALO
50004543Markus Hamacher
5002817134Ronald WillemsenDynamica
5001726225Rob Froonhoff100 Marathon Club Germany

M60

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
5001914111Thierry De BlockOlympic Brugge
5002618142Hans Bosman
5002125213Luc MaesAVMO

M65

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
5000916121Marc BemongDDL
5001824202Ferdinand NelsenBONH

100 km ultra

DNS

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10002---Wim DouwDiomedon
10003---Alain Bruyneel

DNF

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10006---Mo IdrissiMarathonplus
10007---Menno van BruggenLoopgroep Aart Stigter
10011---Wouter Vanhee

V40

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10009411Patricia De proost

V45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10014821Nadia Benaerens

M35

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10005111David LiviauArgi+ Pro Team
10012221Thomas BeirnaertTRAKKS
10010541Antonios Tsaltas

M45

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10008651Endy KasanardjoLoopgroep Aart Stigter

M50

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10100331Jan SpitaelALVA
10015762Patrick KloekZWAT

M55

#LandOverallM/VCategorieNaamClub
10004971Paul AartsTilburg Road Runners
100131082Marc BlyaertAbdij van Mosenghem